#1 2007-11-13 13:52:23

Doit2nite

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 44
Punktów :   

Piłka siatkowa mężczyzn

Witam.

Jestem kierownikiem piłki siatkowej mężczyzn w Naszej uczelni. Sekcja działa od 2 lat w zasadzie. Wcześniej trenowaliśmy pod okiem Pani Kasi( za nim została utworzona męska sekcja). Od dwóch lat mamy treningi z Panem mgr. Franciszkiem Kępą w Szkole Podstawowej numer 13 w Chorzowie, przy ul. Styczyńskiego( jest to ulica równoległa do ulicy Wand, gdzie mieści się Nasza uczlenia). Treningi odbywają się w każdą środę o godiznie 16:15 do godizny 18:00. Nasza sekcja jest młodą sekcją w strukturach WSB i nie ma takich tradycji jak np. piłka nożna, która istnieje chyba od początku istnienia Naszej uczelni. Niemniej przez ten czas udało Nam się osiągnąć małe osiągnięcia, które pozwala patzrec w przyszłość z optymizmem.
Turnieje w jakich bierzemy udział:
- Mistrzostwa Polski Wyższych Szkół Bankowych w piłce siatkowej mężczyzn w Poznaniu
- Mistrzostwa Polski Wyższych Szkół Bankowych Mixty w piłce siatkowej w Gdańsku
- Liga amatorska w Katowicach
- 2 liga AZS-u
- Mistrzostwa Śląska w piłce plażowej mężczyzn

W roku akademickim 2005/2006 zająłem z Patrykiem Kopczackim w Mistrzostwach Śląska w piłce siatkowej mężczyzn miejsce V w ogólnej klasyfikacji, natomiastw klasyfikacji Wyższych Szkól Niepublicznych miejsce I

W roku akdemickim 2006/2007 na Mistrzostwach Polski Wyższych Szkół Bankowych Mixty w piłce siatkowej w Gdańsku zajęliśmy po zaciętej walce III miejsce, za WSB Toruń i WSB Poznań, a przed WSB Gdańsk i WSB Wrocław. Moim zdaniem były to pod względem sportowym najlepsze zawody w ostatnich latach.

W tym samym roku akdemickim graliśmy w Mistrzostwach Polski Wyższych Szkół Bankowych w piłce siatkowej mężczyzn w Poznaniu gdzie zajęliśmy IV miejsce. Niestety w turnieju tym gralismy bez dwóch swoich podstawowych graczy, niemniej w każdymmeczu przegralismy minimalnie.

Aktualnie przed Nami 21 listopada br. ważny mecz w Rybniku z miejscowym CKI Rybnik mecz o awans do I ligi akademickiej, co byłoby Naszym wielkim sukcesem. 2 lata temu gralismy już baraże o awans do i ligi, niestety wtedy musieliśmy uznać wyższośc renomowanego rywala czy AWF-u Katowice. Niemniej byliśmy chwaleni za występ w tamtym meczu, bo pokazalismy dobrą i wyrównaną walkę z pewnym siebie AWF-em.

Na bieżąco będę informował o sytuacji w Naszej sekcji, wszystkich kochających siatkówkę, zapraszam na treningi! Pozdrawiam:)


Kierownik Sekcji Piłki Siatkowej Mężczyzn AZS WSB

Offline

 

#2 2007-11-13 17:13:44

radek

Użytkownik

7167387
Skąd: RUDA ŚLĄSKA
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 64

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

witam czego potrzeba wam poza koszulkami?? i ilu macie zawodników??czy można sie zapisać?


Prezes AZS WSB

Offline

 

#3 2007-11-13 18:31:52

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 69
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

apropos siatkówki. Pisze tutaj bo lepszego miejsca nie znalazłam. Mam w grupie dziewczyne, która kiedyś trenowała siatke. Teraz juz nie moze ze wzgledów zdrowotnych, ale jest zainteresowana wszelkimi formamy współpracy pod wzgledem organizacyjnym itp. z tym ze interesuje sie głównie siatkówka właśnie i jej ewentualna pomoc wiazała by się  z ta dyscyplina. Macie jakiś pomysł/ propozyjcje dla niej? obiecałam, ze dowiem sie czegos na ten temat wiec pytam;) Czekam na odzew:P


Renia Respondek
Rzecznik Prasowy AZS

Offline

 

#4 2007-11-13 19:24:44

Asiol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

Hejka!
Co do siatki u dziewczyn to jeszcze nie ma konkretnego szefa. Na piątek przyniosę listę lasek chodzących na treningi, w czym brałyśmy udział i co byśmy chciały/potrzebowały.
Renia Twoja propozycja co do tej laski jest strasznie fajna i mam już kilka pomysłów na współpracę z nią, lub na zadania dla niej bo skoro mamy kogoś kto chce pomagać to nie koniecznie zawodnik musi być "kierownikiem" sekcji.

Offline

 

#5 2007-11-13 20:04:45

Doit2nite

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

radek napisał:

witam czego potrzeba wam poza koszulkami?? i ilu macie zawodników??czy można sie zapisać?

Stroje siatkarskie mamy, wiec nie potrzebujemy:) co do koszulek to pisałem ogólnie,żeby były wszystkie takie same "reprezentatywne" dla każdej sekcji. Potrzebowalibyśmy chociażby pompke do piłek, bo najtańsza koszt jakies 20 zł myśle, może 25 zł:D a na trening zapraszam co tydzień w środę o 16:15 najlepiej. Trening sie zaczyna defakto o 16:30, ale zawsze jesteśmy wcześniej. Więc zapraszam:)


Kierownik Sekcji Piłki Siatkowej Mężczyzn AZS WSB

Offline

 

#6 2007-11-13 20:22:52

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 69
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

A moge przyjść z wami wywiady porobić do artykułu? <mysli> czy mnie pobijecie? mysle ze to fajny pomysł do aktualizacji stronki takie abc kazdej sekcji;)


Renia Respondek
Rzecznik Prasowy AZS

Offline

 

#7 2007-11-13 20:47:51

Doit2nite

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

Renia napisał:

A moge przyjść z wami wywiady porobić do artykułu? <mysli> czy mnie pobijecie? mysle ze to fajny pomysł do aktualizacji stronki takie abc kazdej sekcji;)

Hehehe będziemy czuć się jak gwiazdy:D nie no tak serio to chyba fajny pomysł:) myślę , że to byłoby coś:) a dwa myśle,że przydałaby sie też taka osoba co by robiła fotorelacje z różnych zawodów sportowych:)co Ty na to?


Kierownik Sekcji Piłki Siatkowej Mężczyzn AZS WSB

Offline

 

#8 2007-11-13 20:59:47

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 69
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

hmm fotorelacje powiadasz... kup mi jakis fajny aparat, a zajme sie tym na pewno... moja super cyfrówka sie nie podejmuje... ale na pewno bede to relacjonowac słownie w miare mozliwości...
skoro sie zgadzasz to pojawie sie tam na pewno... bede ostrzegać... moze nie jutro ale w przyszłym tyg np...


Renia Respondek
Rzecznik Prasowy AZS

Offline

 

#9 2007-11-13 21:18:47

Doit2nite

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

No cyfrówki nie załatwie Ci niestety:P chociaż zawsze możesz robić zdjęcia cyfrówką od kogoś, zawsze ktos bierze na zawody aparacik:D no to zapraszamy:)


Kierownik Sekcji Piłki Siatkowej Mężczyzn AZS WSB

Offline

 

#10 2007-11-13 21:21:50

Balcer

ADMIN

7014674
Skąd: Bykowina :D
Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 81
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

ale uwaga !!
forum jest po to aby zamieszczć ważne sprawy nie gadki o cyfrowkach... pozniej forum sie wiecha i sa pretensje wiec ostrzegam ;>

Offline

 

#11 2007-11-13 21:26:34

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 69
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

Patryk nie nerwowo:P to sa sprawy natury zasadniczej:P fotoreportarze z meczów:P Co sie stresujesz??


Renia Respondek
Rzecznik Prasowy AZS

Offline

 

#12 2008-01-13 16:00:57

madzia_czesio

Nowy użytkownik

6615516
Skąd: Bytom ;)
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

hmm... ja sie zajmuje sprawami organizacyjnymi w drużynie ... oczywiście żeńskiej może jak my coś wkońcu zagramy to tez by sie jakies fotki przydały może znowu ktoś do nas dołączy


pośredniczka kierowniczki sekcji siatkarskiej tylko ze w druzynie

Offline

 

#13 2008-01-13 16:04:08

radek

Użytkownik

7167387
Skąd: RUDA ŚLĄSKA
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 64

Re: Piłka siatkowa mężczyzn

no może w końcu ruszy ta organizacja w   żeńskiej siatkówce. Czekamy bardzo na zdjęcia

Ostatnio edytowany przez radek (2008-01-13 16:04:41)


Prezes AZS WSB

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora